Endermologie® ALLIANCE LPG

Po ponad 10 latach badań nad udoskonaleniem Endermologie® zyskała ona nowe oblicze, jest nim Endermologie® ALLIANCE LPG - system naturalnego i bezpiecznego ujędrniania wyszczuplania, modelowania ciała i redukcji cellulitu.


Czym różni się najnowsza Endermologie® ALLIANCE LPG od swoich poprzedników? Trzy razy szybszą skutecznością oraz zwiększonym komfortem zabiegu! Jest to możliwe dzięki nowo opatentowanej głowicy integrującej podczas jednego „przejścia” działania antycellulitowego i wyszczuplającego. Została ona skonstruowana w taki sposób, że pozala Terapeucie na perfekcyjne ustawienie parametrów oraz umożliwia odpowiedni nacisk na skórę.

Dla kogo zabieg Endermologie Alliance LPG ?

            Dla każdego kto marzy o pięknym kształcie swojej sylwetki lub pragnie pozbyć się tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała. Te i inne problemy, takie jak uporczywy cellulit oraz utrata jędrności skóry są możliwe do zlikwidowania. Mało tego! Teraz jest to możliwe bez poddawania się metodom inwazyjnym, do których jest wiele przeciwwskazań. Idealnym rozwiązaniem jest seria zabiegów Endermologie® ALLIANCE LPG.

            Skuteczność endermologii w wyszczuplaniu i modelowaniu ciała, oraz zwalczaniu cellulitu jest zachwycająca, potwierdza ją ponad 110 badań klinicznych. Endermologie® otrzymała pierwszy w historii certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem. Ponadto zabieg jest bardzo precyzyjny polega na stymulacji komórek organizmu do odbudowy, zatem zwalcza problem u źródła. Dlatego też w ramach terapii wyszczuplającej lub antycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z najnowocześniejszego, dostępnego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii - ALLIANCE LPG.

WSKAZANIA DO ZABIEGU Endermologie® Alliance LPG:

 • redukcja cellulitu,
 • wyszczuplenie i wymodelowanie kształtów sylwetki,
 • ujędrnienia skóry po odchudzaniu,
 • wygładzenie skóry,
 • przygotowanie ciała do zabiegu liposukcji, aby przyspieszyć rekonwalescencję po zabiegową
 • po zabiegu resekcji żołądka, w celu zapobiegania obwiśnięciu skóry
 • wspomaganie terapii przeciwobrzękowej,
 • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
 • eliminacja toksyn z organizmu,
 • rozluźnianie napiętych mięśni.

EFEKTY Endermologie® Alliance LPG:

            Endermologia to naturalna, bardzo skuteczna metoda w terapii antycellulitowej i wyszczuplającej, jednakże, wymagającą dla pełnych efektów wielu powtórzeń. Pełna kuracja, dzięki której osiąga się satysfakcjonujące efekty to około 8-20 zabiegów. Ilość zależy od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Pierwsze  rezultaty są widoczne już po trzecim zabiegu. Częstotliwość z jaką można wykonać zabieg to 2-3 razy w ciągu tygodnia. Szczegółowa ilość ustalana jest z Terapeutą.

Warto zwrócić uwagę, iż poza wyszczupleniem i pozbyciem się cellulitu, efektem zabiegu jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Jest to skutkiem masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po serii zabiegów odczuwalna jest również poprawa samopoczucia.


PRZYKŁADOWE REZULTATY TERAPII Endermologie® Alliance LPG:

przed zabiegiem

po 10 sesji zabiegowej

przed zbiegiem

po 20 sesji zabiegowej

Materiały zdjęciowe pochodzą z zasobów ITP S.A.

PRZEBIEG ZABIEGU Endermologie® Alliance LPG:

            Zabieg endermologii nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Przed przystąpieniem do zabiegu, który trwa od 20 do 50 minut, należy ubrać specjalną odzież zabiegową, w której przystąpi się do masażu endermologicznego. Kostium zabiegowy jest niezbędny, gdyż umożliwia poślizg rolek urządzenia na przestrzeni ciała poddanej terapii.  Endermologia jest kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, rodzajem masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie.

Terapeuta przeprowadzając głowicę urządzenia po obszarze zabiegowym, pod wpływem podciśnienia powoduje powstanie fałdy skórnej, która przybiera kształt fali. Jednocześnie jest dodatkowo rolowana od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. W celu pełnej mobilizacji tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy ruchem obrotowym wokół własnej osi, a także również względem siebie zgodnie z intensywnością wybranego zabiegu oraz ze stanem tkanki.

Podczas zabiegu skóra jest silnie ugniatana pod różnym kątem, ma to na celu pobudzenie krążenia, metabolizmu i stymulację skóry do podjęcia procesów regeneracyjnych.

Skutkiem tego, jest usuwanie z organizmu toksyn oraz tłuszczy, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna wzmożoną produkcję kolagenu oraz elastyny, które odpowiadają za jędrność i sprężystość skóry.

Dzięki najnowocześniejszemu patentowi  Endermologie® Alliance, zabieg jest trzykrotnie bardziej skuteczny w realizowaniu celów, jakimi są ujędrnianie, wyszczuplanie i redukcja cellulitu. Dzieje się tak za sprawą udoskonalonej głowicy, która w porównaniu do starszych modeli ma szersze spectrum ruchu i większą autonomię działania.
Ponadto w nowym urządzeniu udoskonalono sposób dystrybucji fali podciśnieniowej. Zamiast, dotychczasowej fali ciągłej, wprowadzono podciśnienie przerywane, co sprawia, że zabieg jest jeszcze przyjemniejszy i jeszcze bardziej relaksujący w odróżnieniu od endermologii wykonywanej za pomocą starszych modeli .

ZALECENIA POZABIEGOWE: 

            W celu uzyskania jak najbardziej spektakularnego efektu po kuracji, zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania oraz prawidłowego nawadniania organizmu, które polega na spożywaniu około 2,5 l wody dziennie. Nie należy zapominać o delikatnej aktywności fizycznej np. w postaci gimnastyki, która pozwoli na osiągnięcie zadowalających efektów. Warto również pamiętać rozpoczynając serię zabiegów, że rezultaty, jakie można osiągnąć dzięki endermologii mogą być zróżnicowane ze względu na indywidualne cechy budowy ciała, fizjologii, a także nawyków żywieniowych. Dla wzmocnienia i przyspieszenia efektów, szczególnie przy zwłókniałym, uporczywym cellulicie, zalecana jest terapia wraz z zastosowaniem fali akustycznej STORZ MEDICAL® .

PRZECIWWSKAZANIA: 

 • Aktywna choroba nowotworowa,
 • ciąża,
 • żylaki
 • aktywna opryszczka
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.