Endermologie® ALLIANCE LPG - na ciało

Po ponad 10 latach badań nad udoskonaleniem endermologii zyskała ona nowe oblicze, jest nim Endermologie® ALLIANCE LPG - system naturalnego i bezpiecznego ujędrniania wyszczuplania, modelowania ciała i redukcji cellulitu.


Czym różni się dotychczasowa endermologia od nowej Endermologie® ALLIANCE LPG ? Trzy razy szybszą skutecznością oraz zwiększonym komfortem zabiegu! Jest to możliwe dzięki nowo opatentowanej głowicy integrującej podczas jednego „przejścia” działania antycellulitowego i wyszczuplającego. Została ona skonstruowana w taki sposób, że umożliwia Terapeucie perfekcyjne ustawienie parametrów oraz umożliwia odpowiedni nacisk na skórę.

Dla kogo zabieg Endermologie Alliance LPG ?

            Dla każdego kto marzy o pięknym kształcie swojej sylwetki lub pragnie pozbyć się tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała.

            Te i inne problemy, takie jak uporczywy cellulit oraz utrata jędrności skóry są możliwe do zlikwidowania. Mało tego! Teraz jest to możliwe bez poddawania się metodom inwazyjnym, do których jest wiele przeciwwskazań. Idealnym rozwiązaniem jest seria zabiegów Endermologie® ALLIANCE LPG.

            Skuteczność endermologii w wyszczuplaniu i modelowaniu ciała, oraz zwalczaniu cellulitu jest zachwycająca, potwierdza ją ponad 110 badań klinicznych. Endermologie® otrzymało pierwszy w historii certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem. Ponadto zabieg jest bardzo precyzyjny  polega na stymulacji komórek organizmu do odbudowy, zatem zwalcza problem u źródła. Dlatego też w ramach terapii wyszczuplającej lub antycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z najnowocześniejszego, dostępnego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii - ALLIANCE LPG.

Wskazania do zabiegu Endermologie® Alliance LPG

Endermologia to jedna z najbardziej skutecznych, naturalnych metod stosowanych, w celu:

 • redukcji cellulitu,
 • wyszczuplenia i wymodelowania kształtów sylwetki,
 • ujędrnienia skóry po odchudzaniu,
 • wygładzenia skóry,
 • przygotowania ciała do zabiegu liposukcji, aby przyspieszyć rekonwalescencję po zabiegową
 • po zabiegu resekcji żołądka, w celu zapobiegania obwiśnięciu skóry
 • wspomagania terapii przeciwobrzękowej,
 • stymulowania unaczynienia oraz poprawy krążenie krwi i limfy,
 • eliminacji toksyn z organizmu,
 • rozluźniania napiętych mięśni.

Efekty Endermologie® Alliance LPG

            Endermologia to naturalna, bardzo skuteczna metoda w terapii antycellulitowej i wyszczuplającej, jednakże, wymagającą dla pełnych efektów wielu powtórzeń.. Pełna kuracja, dzięki której osiąga się satysfakcjonujące efekty to około 8-20 zabiegów. Ilość zależy od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Pierwsze  rezultaty są widoczne już po trzecim zabiegu. Częstotliwość z jaką można wykonać zabieg to 2-3 razy w ciągu tygodnia. Szczegółowa ilość ustalana jest z Terapeutą.

Warto zwrócić uwagę, iż poza wyszczupleniem i pozbyciem się cellulitu, efektem zabiegu jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Jest to skutkiem masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po serii zabiegów odczuwalna jest również poprawa samopoczucia


Przykładowe rezultaty terapii Endermologie® Alliance LPG

przed zabiegiem

po 10 sesji zabiegowej

przed zbiegiem

po 20 sesji zabiegowej

Materiały zdjęciowe pochodzą z zasobów ITP S.A.

Przebieg zabiegu Endermologie® Alliance LPG

            Zabieg endermologii nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Przed przystąpieniem do zabiegu, który trwa od 20 do 50 minut, należy ubrać specjalną odzież zabiegową, w której przystąpi się do masażu endermologicznego. Kostium zabiegowy jest niezbędny, gdyż umożliwia poślizg rolek urządzenia na przestrzeni ciała poddanej terapii.  Endermologia jest kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, rodzajem masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie.

Terapeuta przeprowadzając głowicę urządzenia po obszarze zabiegowym, pod wpływem podciśnienia powoduje powstanie fałdy skórnej, która przybiera kształt fali. Jednocześnie jest dodatkowo rolowana od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. W celu pełnej mobilizacji tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy ruchem obrotowym wokół własnej osi, a także również względem siebie zgodnie z intensywnością wybranego zabiegu oraz ze stanem tkanki.

Podczas zabiegu skóra jest silnie ugniatana pod różnym kątem, ma to na celu pobudzenie krążenia, metabolizmu i stymulację skóry do podjęcia procesów regeneracyjnych.

Skutkiem tego, jest usuwanie z organizmu toksyn oraz tłuszczy, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna wzmożoną produkcję kolagenu oraz elastyny, które odpowiadają za jędrność i sprężystość skóry.

Dzięki najnowocześniejszemu patentowi  Endermologie® Alliance, zabieg jest trzykrotnie bardziej skuteczny w realizowaniu celów, jakimi są ujędrnianie, wyszczuplanie i redukcja cellulitu. Dzieje się tak za sprawą udoskonalonej głowicy, która w porównaniu do starszych modeli ma szersze spectrum ruchu i większą autonomię działania.
Ponadto w nowym urządzeniu udoskonalono sposób dystrybucji fali podciśnieniowej. Zamiast, dotychczasowej fali ciągłej, wprowadzono podciśnienie przerywane, co sprawia, że zabieg jest jeszcze przyjemniejszy i jeszcze bardziej relaksujący w odróżnieniu od endermologii wykonywanej za pomocą starszych modeli .

Zalecenia po zabiegowe do zabiegu Endermologie® Alliance LPG

            W celu uzyskania jak najbardziej spektakularnego efektu po kuracji endermologicznej, zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania oraz prawidłowego nawadniania organizmu, które polega na spożywaniu około 2,5 l wody dziennie. Nie należy zapominać o delikatnej aktywności fizycznej np. w postaci gimnastyki, która pozwoli na osiągnięcie zadowalających efektów. Warto również pamiętać rozpoczynając serię zabiegów, że rezultaty, jakie można osiągnąć dzięki endermologii mogą być zróżnicowane ze względu na indywidualne cechy budowy ciała, fizjologii, a także nawyków żywieniowych. Dla wzmocnienia i przyspieszenia efektów, szczególnie przy zwłókniałym, uporczywym cellulicie, zalecana jest terapia wraz z zastosowaniem  fali akustycznej urządzeniem medycznym MASTERPLUS® .

Przeciwwskazania do zabiegu

 • Aktywna choroba nowotworowa,
 • ciąża,
 • żylaki

 

 

DLA KOBIET


Lipomassage™ – sylwetka o budowie androidalnej

Opis: Zabieg ten przystosowany jest do sylwetki o budowie androidalnej (pot. kształt jabłka). Problem estetyczny, czyli nadmiar magazynowanego tłuszczu dotyczy górnej części ciała (brzuch, plecy, ramiona). Praca głowicy w trybie Roll’in pozwoli na uwolnienie tłuszczu z adipocytów opornych na aktywność fizyczną i dietę, natomiast tryb pracy Roll’out zwiększy napięcie skóry. Z każdym zabiegiem sylwetka staje się szczuplejsza, a nadmierne objętości zredukowane.

Lipomassage™ – sylwetka o budowie gynoidalnej

Opis: Zabieg przeznaczony dla kobiet o sylwetce gynoidalnej (pot. kształt gruszki). Problem estetyczny dotyczy dolnej części ciała (biodra, pośladki, nogi) z predyspozycją do magazynowania tłuszczu. Połączenie oddziaływania Roll’in i Roll’out uwolni tłuszcz z adipocytów i ujędrni skórę. Zastosowany tryb pracy Roll’ up poprawi kształt sylwetki i wygładzi skórę objętą cellulitem.

Lipomassage™ – zabieg wyszczuplający

Opis: Zabieg ten przeznaczony jest dla kobiet, których całe ciało ma predyspozycje do odkładania się tłuszczu. Zastosowany tryb pracy rolek Roll’in pobudza komórki tkanki tłuszczowej do uwalniania tłuszczu niereagującego na dietę i ćwiczenia fizyczne. Tryb pracy Roll’out aktywuje produkcje kolagenu i elastyny, ujędrniając skórę. Tryb pracy roll’up wygładzi skórę objętą cellulitem.

Lipomassage™ – zabieg antycellulitowy

Cellulit może dotyczyć wszystkich kobiet, nawet tych bardzo szczupłych. Dla nich został opracowany specjalny protokół, który sukcesywnie wygładzi skórę objętą cellulitem i zdecydowanie poprawi jej jakość.

Lipomassage™ – zabiegi ujędrniające i kształtujące sylwetkę

Opis: Zabieg jest przeznaczony dla luźnej skóry. Technika LPG Roll’out połączona z sekwencyjną stymulacją podciśnieniem oddziałuje na fibroblasty i aktywuje produkcję kolagenu i elastyny.Skóra staje się wygładzona i ujędrniona.

Lipomassage™ – zabieg redukujący syndrom zmęczonych nóg

Opis: Zabieg dający natychmiastową poprawę samopoczucia. Tryb pracy rolek Roll’up w połączeniu z podciśnieniem przerywanym o określonej częstotliwości reaktywuje krążenie prowadząc do szybkiej poprawy, wyszczuplenia nóg w okolicy kostek, nogi odzyskują lekkość i ładniejszy kształt.

Lipomassage™ – zabieg drenażowy – cellulit wodny

Opis: Zabieg redukujący cellulit wodny (retencja wody). Tryb pracy rolek roll’up Major w połączeniu ze specyficznymi manewrami pozwalają usunąć nadmiar wody z tkanki i progresywnie Wygładzać skórę z objawami cellulitu. Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt lżejszych nóg i widoczną poprawę jakości skóry.

 

DLA MĘŻCZYZN

 


Lipomassage™ – zabieg dla mężczyzn

Opis: Zabieg przeznaczony dla mężczyzn z tendencją do odkładania się tłuszczu w okolicy klatki piersiowej, brzucha i talii. Intensywne oddziaływnie masażu przy zastosowaniu trybu pracy rolek roll’in zapewnia głęboką stymulację komórek tłuszczowych nie reagujących na dietę i aktywność fizyczną. Krok po kroku typowe męskie otłuszczenia zostają zredukowane, wyszczuplone a ciało staje się bardziej napięte

 

 

 

 

 

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.