Zabiegi ekskluzywne

 

ZABIEGI KOKONOWE MARIA GALLANDPARIS


 

 

Kultowe zabiegi opracowane przez luksusową markę MARIA GALLAND PARIS, aby spełnić marzenia kobiet o pięknej skórze.

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych Esencji i masek kremowych oraz firmowy masaż modelujący i otulająca maska piankowa to klucz do stworzenia unikalnego zabiegu, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Efekt? Piękna, wypoczęta skóra o łagodnych rysach, doskonale zadbana i promienna każdego dnia. Zabieg Kokonowy występuje w wielu wariantach, może być m.in. nawilżający, rozświetlający czy ujędrniający.

MASKA KOKONOWA – daje prawdziwy „efekt kokonu” dzięki wytworzeniu tymczasowej okluzji na powierzchni skóry. Dzięki delikatnemu wrażeniu ciepła optymalizuje wnikanie kremów/ masek nałożonych pod gazę i daje cudowne uczucie miękkości i otulenia. Zabieg jest wysoce przyjemny i relaksujący.

Zabieg szyty na miarę z wykorzystaniem specjalnie wyselekcjonowanych esencji do wyboru:

 

ESENCJA Z KAWIOREM

* Zwalczanie zmarszczek – Odbudowa – Ujędrnianie

* Skóra wymagająca i z pierwszymi oznakami starzenia

Rezultaty : Skóra jest wygładzona, zmarszczki znikają stopniowo lecz długotrwale. Kontury twarzy stają się wyraźniejsze, skóra jest bardziej jędrna i napięta.

ESENCJA Z CZARNĄ ORCHIDEĄ

* Regeneracja – ochrona – odżywienie

* Skóra zmęczona, zestresowana, skłonna do przesuszeń

Rezultaty : Skóra jest zregenerowana, chroniona i ukojona. Jej młodzieńczość jest długotrwale zachowana.

ESENCJA Z MALACHITEM

* Ukojenie – anty-oksydacja - anty-stres

* Skóry wrażliwe. Odpowiedni również dla wrażliwych skór tłustych

Rezultaty : Skóra jest natychmiastowo ukojona. Chroniona przez stresem oksydacyjnym, zregenerowana i idealnie nawilżona skóra odzyskuje swoje prawdziwe piękno.

ESENCJA Z BIAŁĄ TRUFLĄ

* Nawilżenie – utrzymanie młodzieńczości skóry

* Skóra odwodniona. Objawy starzenia

Rezultaty : Skóra jest głęboko i długotrwale nawilżona, wygładzona i napięta a jej młodzieńczość zachowana. Idealnie chroniona przed agresywnymi czynnikami środowiskowymi odzyskuje „soczystość”, miękkość i komfort.

ESENCJA ZE SREBREM

* Oczyszczanie – antybakteryjne – antyseptyczne – regulujące

* Zanieczyszczona skóra ze skłonnością do stanów zapalnych, „rozszerzone „pory”, zaskórniki, mikrocysty

Rezultaty : Skóra jest świeża i oczyszczona. Pory są ściągnięte. Skóra jest jednolita i długotrwale zmatowiona

ESENCJA ZE ZŁOTEM

* Energetyzacja – odbudowa – nawilżenie

* Cera ziemista – pozbawiona blasku. Od pierwszych oznak starzenia

Rezultaty : Skóra jest gładka, nasycona i idealnie nawilżona. Cera odzyskuje blask i promienny wygląd. Znikają zmarszczki i wszelkie objawy zmęczenia.

ESENCJA Z KWASEM HIALURONOWYM

* Multi-aktywne odmładzanie

* Nawilżanie - ujędrnianie

* Każdy typ skóry

Rezultaty : Zmarszczki i linie wokół oczu są wygładzone. Skóra wokół oczu promienieje młodzieńczym blaskiem.

 

 

SYNERGYAGE EGH + HA 

(GERMAINEDECAPUCCINI)

Zabieg z naskórkowym czynnikiem wzrostu.


 

 

 

W oparciu o badania przeprowadzone w obszarze biologii molekularnej GERMAINEDECAPUCCINI stworzyło rewolucyjny zabieg odmładzający, który swoją skuteczność opiera na spektakularnych, udowodnionych efektach działania Naskórkowego czynnika wzrostu (EGF). Naskórkowy Czynnik Wzrostu (EGF) to pierwsze białko, które zostało wyizolowane i opisane jako czynnik wzrostu. Odkrycie to spowodowało rewolucję w biologii w zakresie proliferacji (namnażania) i keratynizacji tkanek naskórka. EGF pobudza proliferację komórek naskórka i stymuluje produkcję glikozaminoglikanów, włókien kolagenu i elastyny, niezbędnych do regeneracji struktur skóry uszkodzonych przez czynniki spowodowane wiekiem. EGF został pozyskany z bakterii E. Coli poddanych dokładnemu procesowi oczyszczania, dzięki czemu stworzono składnik najwyższej medycznej jakości i czystości. Dodatkowo w zabiegu wykorzystano wysoko oczyszczony kwas hialuronowy o dużym ciężarze molekularnym dla zabezpieczenia skóry przed nadmierną utratą wody.

SYNERGYAGE EGF + HA FORMULA to wyjątkowy zabieg przeciwstarzeniowy, mający doskonałe efekty, stworzony dla klientów, którzy chcą odmłodzić skórę bez konieczności interwencji medycyny estetycznej. Zabieg aktywuje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, zapobiega stresowi komórkowemu, odbudowuje zarysy i owal twarzy, redukuje głębokość i długość zmarszczek, rozświetla i widocznie odmładza skórę, poprawia strukturę, gęstość i wygląd skóry. Zalecana seria zabiegów: 2 zabiegi w odstępie 2 tygodni.

SKŁADNIKI AKTYWNE

 • EGF (Naskórkowy Czynnik Wzrostu): w stężeniu 0,0005%, biotechnologiczny EGF. Doskonale rozpoznaje i integruje się z ludzką skórą, skutecznie aktywując naturalne mechanizmy regeneracyjne. Reguluje podstawowe funkcje remodelujące i naprawcze tkanek. Posiada zdolność do przeciągania komórek w kierunku miejsc, gdzie są one potrzebne. Wpływa na podział komórkowy, stymulując produkcję nowych komórek. Stymuluje syntezę komponentów macierzy zewnątrzkomórkowej.
 • Kwas hialuronowy o dużym ciężarze molekularnym: w stężeniu 1%. Regeneruje warstwę rogową naskórka, chroni skórę przed powstawaniem zmarszczek i redukuje już istniejące. Wygładza i zmiękcza skórę. Minimalizuje zaczerwienienia i podrażnienia. Tworzy film ochronny na skórze zabezpieczający przed nadmierną utratą wody.

ZABIEG ZALECANY

 • w dowolnej porze roku
 • dla każdego rodzaju cery
 • dla osób od 40 roku życia
 • w celu zlikwidowania zwiotczenia skóry
 • do wygładzenia i zmniejszenia głębokości zmarszczek
 • do odzyskania zdrowej i zregenerowanej cery po agresywnych zabiegach medycyny estetycznej
 • w celu odmłodzenia rysów twarzy

 

 

 

VECTOR 3 - LIFTING WEKTOROWY

Zabieg odbudowujący objętość skóry, definiujący kontur twarzy.


 

 

Rewolucyjny lifting kosmetyczny. Zabieg przeciwko jednemu z najbardziej widocznych objawów starzenia się – utracie objętości twarzy i utracie wyrazistości rysów. Z upływem lat zwiotczenie tkanki powoduje utratę harmonii w wyglądzie twarzy. Odbudowanie objętości i zlikwidowanie nadmiernej wiotkości skóry to skuteczne metody odmładzania i modelowania kształtu twarzy stosowane w chirurgii plastycznej i wykorzystywane również w zabiegu Timexpert Lift, który działa na każdą twarz w sposób indywidualny.

            Jedyny w swoim rodzaju program działający nadzwyczajnie skutecznie i w sposób natychmiastowy. Skóra odzyskuje jędrność, a zarys twarzy objętość. Widoczne jest działanie na powierzchnię skóry w postaci uwydatnienia rysów. Zmarszczki i bruzdy wypełniają się, a powierzchnia skóry staje się gładka i jednolita. Twarz nabiera nadzwyczajnego blasku.

 • Alternatywa dla liftingu chirurgicznego.
 • Odbudowa objętości i gestość skóry.
 • Ponowne zdefiniowanie naturalnego konturu twarzy.

W zabiegu wykonywany jest firmowy masaż DEFINELIFT, który rzeźbi twarz, szyję i dekolt precyzyjnymi ruchami, intensywnie modelując i poprawiajac owal twarzy. Specjalna technika masażu oparta jest na doskonałej znajomości anatomii twarzy. Masaż pozwala zwiększyć i przedłużyć efekty liftingu.

POLECANY

 • w dowolnej porze roku,
 • dla każdego rodzaju cery,
 • dla osób po 35 roku życia,
 • dla osób z cerą nadmiernie wiotką, z widocznymi oznakami starzenia,
 • dla osób, których rysy straciły wyrazistość poprzez utratę objętości twarzy,
 • dla osób ze skórą zniszczoną słońcem i wpływem otoczenia (temperatura,wiatr, zanieczyszczenia),
 • na specjalne okazje w celu szybkiego poprawienia wyglądu skóry.

 

PEPTIDE LIFT  

(Selvert Thermal)

Silnie liftingujący zabieg przeciwzmarszczkowy z peptydami.


 

Peptide Lift – to kosmetyczna innowacja, firma Selvert Thermal opracowała bogatą recepturę i rewolucyjne peptydy najnowszej generacji po to, by dać natychmiastowy, długotrwały efekt liftingu. Różnego rodzaju receptory błony komórkowej mogą być penetrowane jedynie przez specjalny rodzaj molekuł. Kompozycja peptydów w serii Peptide Lift stymuluje różne mechanizmy komórek, które korzystnie wpływają na skórę. Misją linii jest ochrona skóry, przywrócenie jędrności oraz poprawa konturów twarzy w naturalny, nieinwazyjny sposób.

Zabieg zalecany jest dla skór dojrzałych, poluźnionych z widocznymi zmarszczkami mimicznymi. Z upływem czasu proces odnowy skóry stopniowo spowalnia. Pierwsze oznaki zaczynają się pojawiać w wieku około trzydziestu lat. W efekcie skóra głównie traci swą jędrność. Jest to najlepszy moment, by zacząć pielęgnację skóry dla jej ochrony, opóźniając proces starzenia.

DZIAŁANIE

Zastosowane PEPTYDY dają efekt mikroujędrniania. Mają zdolność wzmacniania spójności komórek i moc liftingu skóry, dzięki czemu są pomocne w zapobieganiu i ochronie skóry przed oznakami jej starzenia się.
Błony komórkowe w swojej strukturze posiadają różnego rodzaju receptory (zamki), które mogą być penetrowane jedynie przez określony rodzaj molekuł (klucze). Do takich molekuł-kluczy należą również peptydy, które pozwalają wywołać procesy regeneracji i namnażania nowych komórek.

SKŁADNIKI AKTYWNE ZABIEGU

 • Peptyd CA-6: pomaga w normalizowaniu bardzo wrażliwych skór poprzez redukowanie reakcji zapalnej na szkodliwe alergeny. Zwiększa nawodnienie skóry.
 • Peptyd Lift-6: poprawia spójność między skórą właściwą a naskórkiem, zwiększa gęstość skóry i wzmacnia jej elastyczność. Chroni przed oznakami starzenia.
 • Peptyd NA-8: redukuje linie mimiczne. Działa na neuro-przekaźniki.
 • Peptyd NA-2: łagodzi linie mimiczne. Odpręża skurcze mięśni. Redukuje głębokość zmarszczek.
 • Wyciąg z korzenia cykorii: daje natychmiastowy efekt liftingu. Wzmacnia syntezę kolagenu i działa anty-starzeniowo. Poprawia napięcie i jędrność skóry.
 • Kwas laktobionowy: stymuluje odnowę komórkową, redukuje ilość i głębokość zmarszczek. Poprawia elastyczność i zwiększa jędrność skóry, nadaje jej promienny wygląd.
 • Aktywny węgiel: naturalny środek oczyszczający, który wymiata zanieczyszczenia i usuwa toksyny ze skóry.

EFEKTY ZABIEGU

W efekcie zrealizowanego programu liftingu uzyskujemy długotrwały efekt ujędrnienia i liftingu oraz zagęszczenia zmarszczek. Stosowanie kuracji peptydami wpływa znacząco na złagodzenie linii mimicznych. Wzmocnienie nawodnienia skóry nadaje skórze promienny wygląd oraz zapobiega osłabieniu w wyniku utraty wody.

Pełny program liftingu z peptydami przeznaczony jest na pięć zabiegów:

 • 2 zabiegi/co tydzień (pierwsze dwa tygodnie) + 1 zabieg (w trzecim tygodniu).
 • Dalsza kuracja: 1 zabieg/co tydzień przez dwa tygodni.
 • Podtrzymanie: 1 zabieg/miesiąc

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.