Pielęgnacja stóp

Kosmetyczny pedicure to zabieg pielęgnacyjny, zaczynający się od relaksującej kąpieli stóp w aromatycznej soli, następnie kosmetolog opracowuje płytkę paznokci, oraz pielęgnuje skórki. W  ramach pedicure dokonuje się również usunięcia zgrubiałego naskórka z pięt, zabieg odbywa się przy użyciu profesjonalnej frezarki, która wyposażona jest w pochłaniacz pyłu, tak, aby zabieg był jeszcze bardziej komfortowy. Pólpedicure, stosuje się wówczas, gdy naskórek pięt nie wymaga opracowania.

            Pedicure zakańczany jest manualnym masażem oraz ewentualnym malowaniem paznokci lakierem hybrydowym, którego trwałość wynosi około 3 tygodni. Pedicure kosmetyczny daje wyjątkowe poczucie lekkości i jest zabiegiem bardzo przyjemnym.

 

 

W naszym gabinecie dbamy o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie. Gwarantujemy sterylność, czystość i higienę wykonywanych zabiegów. W trakcie zabiegów pedicure używamy środków do dezynfekcji skóry oraz jednorazowych: ręczników, rękawiczek, masek i worków do moczenia stóp oraz nakładek do frezów.

Przeciwwskazania do zabiegu:

-zakażenia grzybicze

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.