Kosmetologia estetyczna

NEAUVIA INTENSE LIPS powiększanie i modelowanie ust


Usta wraz z wiekiem tracą swoją jędrność oraz gęstość. Otoczone zmarszczkami przestają zwracać uwagę. Zbyt wąskie sprawiają trudności przy makijażu. Zabieg Neauvia Intense Lips jest dedykowany wszystkim osobom, które pragną odzyskać piękne wargi, bez ingerencji skalpela chirurgicznego. Wszyscy Pacjenci, którym nie podoba się wygląd ich ust lub nie chcą się godzić na zmiany, jakie zachodzą w ich ciele wraz z upływem czasu, powinni sprawdzić Neauvia Intense Lips. Sekret zabiegu polega na wstrzykiwanej w usta substancji - jest nią bezpieczny dla organizmu człowieka hydrożel, który stymuluje do pracy kolagen oraz sprawia, że usta stają się pełniejsze oraz atrakcyjniejsze.

 

KWAS HIALURONOWY lifting wolumetryczny


Lifting wolumetryczny ma na celu uzupełnienie objętości twarzy związanej z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym ubytków tkanki podskórnej twarzy. Wraz z upływem czasu tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi i w pewnym momencie staje się to widoczne, mając niekorzystny wpływ na wygląd twarzy. Dodatkowo na skutek utraty elastyczności skóry, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust.

Wskazania: 

  • Uwydatnienie kości policzkowych
  • Modelowanie policzków
  • Wypełnienie zagłębień w okolicach skroni
  • Modelowanie podbródka
  • Modelowanie nosa
  • Modelowanie kątów żuchwy

 

NITHYA mezoterapia kolagenowa


Nithya jest preparatem do mezoterapii, zawierającym atelokolagen, czyli czysty kolagen analogiczny do tego, który występuje w naszej skórze.  Efektem zabiegu jest wyraźne odmłodzenie oraz poprawa wyglądu skóry. Skutecznie odbudowuje strukturę skóry, powodując zwiększenie jej grubości, równocześnie poprawia napięcie, elastyczność oraz koloryt. Kolagen zawarty w produkcie pozbawiony jest zakończeń telopeptydowych, co wyklucza możliwość występowania reakcji alergicznych i wpływa na bezpieczeństwo jego stosowania. Podawanie tej naturalnej substancji biorestrukturyzującej powoduje stopniowe redukowanie oznak starzenia się skóry twarzy i ciała.


BOTOX, AZZALURE toksyna botulinowa


Toksyna botulinowa jest silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny - neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo - mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia, a co za tym idzie tworzenia się zmarszczek. Podanie toksyny botulinowej nie wymaga żadnych szczegółowych badań diagnostycznych. Botox jest wstrzykiwany przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Małą ilość preparatu precyzyjnie wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Zabieg trwa krótko. W zależności od liczby leczonych miejsc (punkty iniekcji) zajmuje to około 15-20 minut. Ból związany ze wstrzykiwaniem jest minimalny.
Efekt działania pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje przez ok. 3-6 miesięcy. Zabieg wówczas powinniśmy powtórzyć.

 

ATELOKOLAGEN LINERASE®


Preparat Linerase tworzy optymalne warunki do odbudowy tkanki łącznej przy czym jest całkowicie bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych.  Idealnie nadaje się do leczenia blizn, rozstępów, likwidacji zmarszczek itp. Przyznano mu nagrodę "Perła Dermatologii Estetycznej 2016". Tworzy on optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. LINERASE można stosować profilaktycznie już po 25 roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. W wieku dojrzałym dla odzyskania utraconej jędrności i gęstości skóry, a w każdym wieku leczniczo w celu redukcji rozstępów, czy też blizn. 
 
 

PROFHILO® molekuła młodości


PROFHILO® jest wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej/podpoliczkowej/linii żuchwy „chomiczków”. Jest na bazie głównego komponenta skóry. Profhilo® wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności, nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy. Profhilo® zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „anty grawitacyjnym". Dla maksymalnego komfortu zabieg wymaga nakłuć jedynie w 5 punktach.
 

REGENERIS PRP osocze bogatopłytkowe "wampirzy lifting"


To cudowne, że każdy z nas ma receptę na młodość we własnej krwi i cudowne, że możemy wykorzystać tę receptę do zabiegów anti-aging. Najbardziej znanym na świecie systemem autoregeneracyjnym, opartym na cudownym składzie krwi, jest Regeneris. System chroniony szwajcarskim patentem przywraca młodość i opóźnia proces starzenia, wygładza zmarszczki, ujędrnia i napina skórę. Jest nieoceniony w terapiach wzmacniających włosy oraz w leczeniu blizn i rozstępów. Szwajcarski system Regeneris został uznany za najlepszy produkt do biostymulacji tkanek, za co zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej w 2015 roku. Regeneris to koncentrat płytek krwi, z których uwalniają się czynniki wzrostu. Osocze bogatopłytkowe ma silne działanie samoregulacyjne na procesy biologiczne, wpływa na utrzymanie homeostazy organu skórnego. Odmładzająca mieszanina PRP zawiera kilka typów czynników wzrostu oraz fibrynę, białko, które podczas krzepnięcia wydziela się jako cienkie splątane nici tworzące sieć, będącą podstawą skrzepu powstającego w procesie gojenia. Wszystkie czynniki wzrostu zawarte w osoczu PRP Regeneris pobudzają odnowę komórkową skóry, która oparta jest na stymulowaniu naturalnych procesów zachodzących w tkankach.

Oryginalne szwajcarskie zestawy Regeneris zastosowane w terapii PRP skóry stymulują komórki macierzyste i fibroblasty do produkcji nowych i regeneracji istniejących w skórze włókien kolagenowych.  W terapii skóry głowy najbardziej znany na rynku system PRP działa pobudzająco na porost włosów.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA


Linia Neauvia Organic oferuje niezwykłe, organiczne produkty wypełniające, które służą do eliminacji ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz do poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry.

Neuvia Hydro Deluxe to innowacyjny produkt, który zawiera najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy. To właśnie on odpowiada za długotrwałość efektów i skuteczność zabiegu zapewniającego głębokie nawilżenie skóry oraz wyraźną poprawę jej kondycji. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie aktywuje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, a drobne zmarszczki zostają spłycone.

Neauvia Explosion to nowy zabieg dedykowany delikatnej skórze szyi i dekoltu – wyjątkowe połączenie właściwości wypełniacza i mezoterapii Hydro Deluxe i Intense Rheology. Neuvia Explosion daje efekt subtelnego wypełnienia , bardzo silnie wielostopniowo nawilża, powoduje wzrost napięcia skóry i silnie efstymukuje fibroblasty. 


Dr. Cyj Hair Filler – rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy 


Zabieg oparty jest na mezoterapii igłowej skóry głowy skoncentrowanym preparatem zawierającym siedem opatentowanych peptydów, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Preparat jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i wnikanie składników aktywnych. W rezultacie: zatrzymuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych włosów.


Lipoliza iniekcyjna podbródka i ciała - usuwanie tkanki tłuszczowej


Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który pozwala na szybkie i zarazem małoinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej. Rewolucyjna metoda doskonale modeluje sylwetkę oraz pomaga pozbyć się niechcianego, miejscowego nadmiaru tłuszczu. Opiera się na wykorzystaniu działania, między innymi fosfatydylocholiny PPC, czyli głównego składnika soli kwasów żółciowych, mających wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Tłuszcz zawarty w organizmie, po podaniu mieszanki fosfatydylocholiny oraz deoksycholanu sodu, zostaje uszkodzony, co wpływa na znaczącą redukcję tkanki tłuszczowej leczonego obszaru ciała. Dzięki terapii adipocyty, czyli komórki tłuszczowe, ulegają rozpadowi, a następnie są transportowane do wątroby, skąd są wydalane z organizmu. Po wykonaniu lipolizy iniekcyjnej proces usuwania komórek tłuszczowych przebiega naturalnie. W tym czasie wskazane jest picie dużej ilości płynów, drenaż limfatyczny ENDERMOLOGIE ALLIANCE LPG oraz aktywność fizyczna. Efekty lipolizy iniekcyjnej są trwałe, lecz w celu uzyskania optymalnych rezultatów leczenia wskazane jest wykonanie serii 2-3 zabiegów w odstępie kilkutygodniowym.

 

COSMELAN terapia wybielająca


Cosmelan to wyjątkowa, trzymiesięczna terapia, na którą składa się specjalistyczna maska i samodzielna aplikacja kremu wspomagającego działanie maski. Terapia jest praktycznie bezbolesna, nieinwazyjna i mało angażująca, a przede wszystkim jest drogą do uzyskania wyjątkowej gładkości i odpowiedniego kolorytu skóry. Cosmelan jest terapią czasową, co oznacza, że efekty pojawiają się i zyskują widoczność wraz z upływem czasu. Pierwsze rezultaty są widoczne już po tygodniu terapii, ale bardzo widoczne zmiany w kolorycie i kondycji skóry są zauważalne najczęściej po miesiącu. Terapia Cosmelan jest kuracją jednorazową, ale rozciągniętą w czasie do trzech miesięcy. Działanie opiera się na zastosowaniu substancji hamującej tyrozynazę, kluczowy enzym w procesie tworzenia barwnika- melaniny, która odpowiedzialna jest za powstawanie plam i przebarwień. Na poziomie skóry właściwej zostaje skutecznie zahamowana i rozproszona akumulacja melaniny.

 
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.