Stylizacja brwi i rzęs

 LASH LIFTING

lifting, laminacja i henna rzęs


     To obecnie niepisany hit na rynku kosmetycznym zarówno w Polsce, jak i za granicą. Lash Lifting to zabieg, który daje efekt trwałego podkręcenia i wymodelowana, przeznaczony jest dla osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Lash Lifting oferowany jest dla osób, które nie przedłużają rzęs, a chcą uzyskać długotrwały efekt podkręcenia rzęs naturalnych.

 

SECRET BROWS

stylizacja brwi henną pudrową


Marokańska henna z serii EKKOBEAUTY ma wyjątkowy, naturalny skład, dzięki czemu zapewnia:

• błyskawiczny efekt zadbanych brwi
• odżywienie i ochronę włosków
• stymulację wzrostu nowych włosków
• bezpieczeństwo w stosowaniu (jest także hipoalergiczna)

Jak wiadomo, brwi są najważniejszym elementem w wyglądzie naszej twarzy. Nawet, gdy nie mamy pełnego makijażu, nasza twarz z perfekcyjnie wystylizowanymi brwiami prezentować się będzie zdrowo i wyraziście.

Efekt stylizacji brwi metodą Nikk Mole utrzymuje się na skórze do 2 tygodni, natomiast na włoskach do 3-4.

 

HENNA I REGULACJA BRWI


    W ramach pielęgnacji oprawy oka proponujemy zabieg koloryzacji brwi i rzęs za pomocą farbki, gdzie optymalny efekt przyciemnienia rzęs utrzymuje się 2-3 tygodnie. Dodatkowo kosmetolog wykona regulację brwi, która nada kształt włoskom i tym samym sprawi, że twarz zyska estetyczny, uporządkowany wygląd.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.