O Nas

            „Normalna skóra nie istnieje… to krajobraz i mozaika potrzeb… Każda skóra jest unikalna” - mawiała Maria Galland.

            ShapeClinic to miejsce stworzone z pasją, by w komfortowy sposób wydobyć naturalne piękno skóry twarzy i ciała, respektując jej naturalne parametry i indywidualne potrzeby.

            Pracujemy tylko i wyłącznie na bazie najlepszych kosmetyków ekskluzywnych marek oraz z wykorzystaniem sprzętu najnowszej technologii, dostępnej na światowym rynku, a wszystko po to, by czas spędzony z nami, stał się kluczem do Twojego sukcesu w walce o doskonałą sylwetkę i zdrowy, promienny wygląd.

            Tym co nas wyróżnia, jest zamiłowanie do celebracji piękna. Nasza filozofia opiera się na trzech filarach: innowacyjności, zamiłowaniu do tradycji i komforcie, co oznacza, że dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Korzystamy z najlepszych możliwych technologii, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz skuteczność naszych zabiegów, bazujemy na doświadczonych markach kosmetyków i kosmeceutyków, które są sprawdzone i posiadają uznanie na całym świecie, a to wszystko staramy się Państwu przybliżyć w komfortowej i przyjemnej atmosferze w zaciszu naszego gabinetu.

            Za priorytet stawiamy sobie cel najwyższy, Państwa fantastyczne samopoczucie we własnej skórze. W ślad za tym przygotowaliśmy dla Państwa zabiegi wyszczuplające, ujędrniające, odmładzające, a także terapeutyczne na ciało, wykonywane za pomocą wysokiej klasy urządzeń medycznych oraz kosmetycznych, a także zabiegi z zakresu kosmetologii profesjonalnej i medycyny estetycznej, pozwalające zwalczyć wiele problemów, takich jak starzenie się skóry, utrata jędrności, stany zapalne oraz przebarwienia czy utrata blasku. Jako pierwsi w regionie oferujemy profesjonalne zabiegi najnowocześniejszej endermologie®Alliance LPG oraz redukujemy zwłókniały cellulit falą uderzeniową STORZ MEDICAL, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do bezbolesnego i nieinwazyjnego liftingu skóry - Zaffiro® wzbogacony o peeling, który miał swoją premierę w 2018 roku.

            Nasze menu zabiegowe jest dostosowane do potrzeb każdej osoby, od zabiegów kosmetyki podstawowej po kultowe, ekskluzywne zabiegi pielęgnacyjne, a także terapie z wykorzystaniem technologii będących alternatywą dla ingerencji chirurgicznych. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, jednakże idąc w ślad za Państwa potrzebami, będziemy stopniowo poszerzać zakres naszych usług.

            Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą.

                                                                                           Zespół ShapeClinic


NASZ ZESPÓŁ: 


 

 

 

Dorota Tytek, dyplomowany kosmetolog z ponad osiemnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Abslowentka Olsztyńskiej Szkoły wyższej na Wydziale Zdrowie Publiczne o kierunku Odnowa Biologiczna z Kosmetologią. Specjalistka w zakresie zabiegów modelowania twarzy, kształtowania sylwetki oraz pielęgnacji skóry. Jej ogromne doświadczenie daje poczucie bezpieczeństwa oraz opiekę beauty na jaką zasługujesz.

 

 

 

 

 


 

 

Lek. Rafał Kijek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (2002 r.) 

W 2012 r. ukończył specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Z medycyną estetyczną po raz pierwszy zetknął się w 2008 roku stawiając pierwsze swoje „kroki" w Miejskiej Farmie Piękności w Gdyni. Doświadczenie zdobywał u dr Ambroziaka w gabinecie Estederm.

 

Doktor Rafał Kijek, uwielbia zabiegi manualne z kwasem hialuronowym, toksyną botulinową, mezoterapię oraz osocze bogatopłytkowe, ponadto cały czas podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach.

 

 

 


 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.